Smsy świąteczne z życzeniami

Sms to obecnie najkrótsza i najszybsza forma tekstowa z jakiej korzystamy porozumiewając się. Praktycznie każdy dzisiaj posiada telefon komórkowy, dlatego kontaktowanie się w taki sposób jest znacznie ułatwione i nie nastręcza żadnych problemów. Służy między innymi przekazywaniu życzeń z okazji Świąt Bożego Narodzenia, zwłaszcza w ostatniej chwili kiedy przypominamy sobie, o kimś kogo pominęliśmy wysyłając kartkę.

W takiej sytuacji jest już za późno aby zasiadać do komputera czy biec na pocztę, jedynym sposobem i ratunkiem staje się sms. Druga osoba odbierze go natychmiast na przykład podczas Wigilii czy przy świątecznym stole i to będzie dla niej wspaniała niespodzianka i dowód pamięci. Treść takiej wiadomości jest podobna jak tekst zapisany na kartce papieru czy w kartce elektronicznej.

Bardzo często sms-y mają komiczną i zabawną postać a co więcej krążą pośród wielu osób szybko przesyłane. Co więcej zasypujemy się nimi w okresie świąt,  szczególnie popularne są te z życzeniami na Nowy Rok. Są błyskawiczne i dzięki temu możemy być myślami z osobami, które gdzieś daleko oddają się sylwestrowym zabawom. Dodatkowym gadżetem można posłużyć się wysyłając mms-a. Daje on możliwość załączenia do życzeń obrazka przedstawiającego choinkę lub inny motyw bożonarodzeniowy.

Dodatkowo do tak skomponowanych powinszowań, przesyłanych za pomocą komórki dołączyć można muzykę. Kolęda, piosenka świąteczna lub inna bożonarodzeniowa melodyjka to świetny pomysł na to aby umilić święta komuś bliskiemu, z kim akurat nie możemy się spotkać przy świątecznym stole i wspólnie zakolędować.

Sms-owe życzenia dają tak wiele sposobów aby przekazać innym dowody pamięci i uprzyjemnić czas bożonarodzeniowy. Jeśli zabraknie nam pomysłów i weny na ułożenie własnych życzeń także i w tym wypadku warto zwrócić się o pomoc do internetowych portali, gdzie zabawnych jak i tych bardziej oficjalnych życzeń znajdziemy bardzo dużo.

Czasami korzystamy z tych, jakie dostaliśmy od znajomych w roku ubiegłym. Jednak na pewno warto poszukać czegoś świeżego a już na pewno nie jest dobrze widziane odsyłanie tym osobom takich samych życzeń. Oryginalność i pomysłowość sms-ów są dzisiaj pożądane tym bardziej, że mamy wokół siebie tak wiele podpowiedzi. Warto je wysyłać, nawet w większej ilości do dużego grona znajomych, ponieważ jest to tanie i bardzo szybkie.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.