Życzenia sylwestrowe i noworoczne

Zbliżający się okres bożonarodzeniowy to nie tylko zakupy, przygotowywanie potraw na Wigilię, ale także pamięć o najbliższych, z którymi nie zawsze możemy się spotkać przy jednym stole. Jej wyrazem są życzenia, zawierające się w oryginalnym tekście, niejednokrotnie wywołującym uśmiech na twarzach czytających.

To bardzo miła tradycja, która dzięki nowoczesnym sposobom jej kultywowania jak e-kartki, świąteczne sms-y, życzenia graficzne itd. Przetrwa jeszcze bardzo długo. W kilku ciepłych słowach przyjaciołom i rodzinie życzymy spokojnych, udanych, radosnych i obfitych w prezenty świąt Bożego Narodzenia, ale także udanego, wystrzałowego i wymarzonego Sylwestra oraz dobrego startu w Nowy Rok.

Jeśli ma to być kartka tradycyjna najlepiej wysłać ją wcześniej, ponieważ w tym okresie często zdarza się, poczta nie zawsze zdąża na czas kiedy zrobi się to zbyt późno. W takiej formie zwykle wysyłamy jedną kartkę, zapisując na niej powinszowania na cały okres od Wigilii do Nowego Roku. Jeśli natomiast chcemy to zrobić za pośrednictwem Internetu lub telefonu komórkowego moment wysłania nie gra roli zawsze dotrze na czas.

Czego najczęściej życzymy sobie żegnając Stary Rok? Przede wszystkim tego aby ten nowy był lepszy, przyniósł wiele dobrego; podwyżkę, znalezienie pracy, kupno nowego samochodu, poznanie kogoś wyjątkowego itp. Jeśli taką treść połączymy z odpowiednim motywem to na pewno spodoba się odbiorcy. A możliwości dzisiaj nie brak wszelkiego rodzaju animacje, kartki dźwiękowe, sms-y graficzne, mms-y wszystkie tego rodzaju udogodnienia sprawiają, że wysyłanie życzeń staje się łatwe, przyjemne i szybkie, bez ponoszenia ogromnych kosztów a nieraz nawet za darmo.

Jak powinna być kartka z życzeniami sylwestrowymi? W tradycyjnym wysyłaniu życzeń raczej rzadko spotyka się typowe karnety sylwestrowe a jeśli nawet to jest ich niewiele, natomiast na portalach z kartkami elektronicznymi znajdziemy ich mnóstwo i to w tak różnych formach, że każdy znajdzie coś co mu się spodoba i będzie jednocześnie odpowiednie dla odbiorcy.

Sylwester to zabawa do rana, szaleństwo, strzelające korki od szampana, takie też powinny być życzenia na tę okazję; zabawne i zaskakujące. Chcemy aby był on udany, dostarczył na upragnionej rozrywki i niezapomnianych przeżyć i tego życzymy wszystkim u progu 2012 roku.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.