Gotowe teksty życzeń bożonarodzeniowych

Dobrze wiemy, jakie składanie życzeń może być trudne zwłaszcza jeśli przekazujemy je którejś osobie z kolei i to osobiście. Nie chcąc się powtarzać silimy się na oryginalne słowa i na dodatek rymowane, aby były miłe dla ucha. Niestety ta twórczość nie zawsze jest taka jakbyśmy tego chcieli.

Podobnie jest z tekstami, jakie umieszczamy na świątecznych kartkach elektronicznych czy też tych tradycyjnych. Spędzamy przy tym nieraz bardzo dużo czasu próbując sklecić coś sensownego a mimo to nie wychodzi. I co wtedy? W takich sytuacjach tylko gotowe, co nie znaczy oklepane teksty stają się ratunkiem. Znajdziemy ich mnóstwo na stronach portali internetowych zajmujących się publikacją życzeń na każdą okazję. Nikt nie powinien być zawiedziony bo naprawdę jest w czym szperać.

Pojawia się ich coraz więcej, toteż bez obawy można wybrać coś odpowiedniego tak dla znajomych jak i rodziny: ciotek, wujków, czy dziadków. Krótsze i dłuższe wierszyki, rymowane lub też nie, niektóre nawet bardzo zabawne i wpadające w ucho. Warto skorzystać z nich dla własnego ułatwienia a tym samym sprawić przyjemność drugiej osobie. Dodatkowo jeśli poczujemy przypływ weny można dodać coś od siebie, a może uda się stworzyć coś nowego, nietuzinkowego. Kiedy korzystamy z serwisu, który oferuje niebanalne e-kartki, tam tez znajdziemy życzenia.

Ponadto, na niektórych kartkach zamieszczone są już gotowe teksty. Podobnie rzecz się ma z tradycyjnymi kartkami, jakie kupujemy w sklepach. One również wyposażane są w zgrabny zlepek słowny, różnej treści: tylko na Boże Narodzenie lub też od razu na Nowy Rok. Z gotowych życzeń w oficjalnej formie korzystać mogą firmy, chcące przesłać kilka ciepłych słów swoim obecnym i przyszłym klientom, jak też współpracownikom.

To bardzo dobry dowód pamięci i poniekąd także reklama. Poszukując gotowych życzeń, można natknąć się na naprawdę nietypowe. Niektóre są bardzo krótkie inne znowuż dłuższe wybór zależy od tego czego tak naprawdę poszukujemy i do kogo kierujemy wybrane słowa.

Nie wszystkie są rymowane i wierszowane, mogą mieć postać luźno sformułowanego tekstu. W Internecie natrafia się czasami na prawdziwe perełki wśród życzeń. Taka twórczość potrafi zaskakiwać i ujmować. Dlatego też jeśli nie macie pomysłu na własne życzenia, korzystajcie z tych gotowych!

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.