Graficzne życzenia świąteczne

Sposobów na przesyłanie życzeń świątecznych znamy dzisiaj bardzo dużo. Poza tradycyjną kartką, mimo, ze czasochłonną, to niezwykle miłą posiłkować się można dobrodziejstwami techniki. Przede wszystkim Internet daje ogromne możliwości.

Poza tym, że  można wysyłać życzenia w postaci sms-ów z darmowych bramek, wiadomości e-mail, kartek elektronicznych to w wielu przypadkach mają one formę graficzną. To szybki, ciekawy i zabawny sposób na wyrażenie nie słowami a obrazem tego czego chcemy życzyć drugiej osobie. Do niedawna graficzne życzenia miały postać także sms-ów dopóki nie zastąpiły je mms-y teraz można je przesyłać za pośrednictwem portali społecznościowych.

Zdobyły popularność dzięki ciekawej formie a mimo prostoty jaka je cechuje wielu z nas na ich widok uśmiecha się. Składają się z prostych symboli obecnych na klawiaturach komputerów jak i telefonów komórkowych. Niemniej jednak ich stworzenie nie jest już tak proste jakby się mogło wydawać. Potrzebna jest do tego spora wyobraźnia i umiejętność połączenia znaków tak aby tworzyły składną całość.
________$$
_______$__$
______$____$
_____$__♥♥__$
______$_♥♥_$__________$$
________♥♥___________$__$
_____$$$$$$$$$______$____$
_____$_______$_____$__♥♥__$
_____$_______$$_____$_♥♥_$
_____$______$__$______♥♥
_____$_____$____$__$$$$$$$
_____$____$__♥♥__$_$_____$
_____$_____$_♥♥_$__$_____$
_____$_______♥♥____$_____$
_____$___$$$$$$$$$_$_____$
___§§$___$_______$_$_____$$§§
§§§§§$___$_______$_$_____$§§§§
_§§§§$___$_______$_$$$$$$§§§
___§§$$$$$_______$§§§§§§§§§
_____§§§§$_______$§§§§§§§§
___§§§§§§$$$$$$$$$§§§§§§§§§
_§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§
§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§
_________§§§§§§§§§§§§
___________§§§§§§§§
_____________§§§§§
______________§§§
_______________§

Przesyłamy je sobie w każdej nadarzającej się sytuacji. Jeśli nie macie sami pomysłu na graficzne życzenia bożonarodzeniowe, skorzystajcie z tego co oferuje Internet. Na poszczególnych stronach znajdziemy propozycje nietuzinkowych motywów i wzorów gotowych do wykorzystania. Zawierają one oprócz symboli często także ciekawie skomponowany krótki tekst.

Życzenia składać mogą: świąteczne bałwanki, uśmiechnięte buźki, misie itd. Forma graficznych życzeń może być bardzo rozbudowana co jednocześnie daje efekt niespodzianki, zaskoczenia, jednym słowem są one bardzo atrakcyjne.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.